انتصاب حکم مدیر عامل جدید شرکت صنایع رنگ و رزین طیف سایپا

انتصاب حکم مدیر عامل شرکت صنایع رنگ و رزین طیف سایپا از سوی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از سوی مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا جناب آقای مهندس جهرودی، طی حکمی از تاریخ 96/11/23 جناب آقای دکتر فریبرز ظروفی به سمت مدیرعامل شرکت صنایع رنگ و رزین طیف سایپا منصوب گردید.

در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت طیف سایپا، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار داشتند: انضباط مالی، کاهش بهای تمام شده محصول، کم کردن هزینه ها و شفافیت از اولویت های گروه سایپا است.

مهندس جهرودی، خرد جمعی را در پیش برد اهداف گروه خودروسازی سایپا مهم دانست و افزود: استفاده از توان همکاران و خرد جمعی در جهت استراتژی گروه خودروسازی سایپا، خلق دانش فنی و محصول با کیفیت می تواند جایگاه سایپا را در بازار های رقابتی داخلی و منطقه ای ارتقاء بخشد. وی خاطر نشان کرد: تغییر در هر مجموعه ای باعث رشد و شکوفایی آن می شود و گروه سایپا در شرایط حاضر با تکیه بر نیروی متخصص خود آینده خوبی در پیش رو خواهد داشت.

در ادامه دکتر فریبرز ظروفی مدیر عامل شرکت صنایع رنگ و رزین طیف سایپا از زحمات مهندس محمدباقر محسنی تشکر و افزودند:‌ تولید در شرکت طیف سایپا در راستای سیاستگذاری های کلان گروه سایپا نقش مهم و حیاتی دارد و امیدوارم که با یک انضباط مالی منسجم و پویا ، شرکت طیف سایپا در بین رقبا سرآمد و برای گروه خودروسازی سایپا افتخار آفرین باشد. شایان ذکر است دکتر ظروفی، دانش آموخته رشته مهندسی شیمی در مقطع دکترا و مدرس دانشگاه با 42 مقاله چاپ شده رنگ و رزین می باشد.

سوابقی دکتر ظروفی: ریاست هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری البرز ایرانیان، نائب رئیس هیات مدیره شرکت بانیان رفاه ایرانیان، مشاور ارشد شرکت های مهرکام پارس، ایپاکو و پلاستیران، مدیرعامل شرکت فن آوران پوشش، مدیر پروژه استاندارد سازی خطوط رنگ ایران خودرو، عضو انجمن رنگ و رزین ایران، عضو انجمن پوشش سطحی ایران.

برای ایشان موفقیت روزافزون و توفیق خدمتگذاری مستمر را از درگاه ایزد منان مسالت می نماییم.